top of page

KARTA URLOPOWA (lata 80-te) - Odlewnia Żeliwa "Węgierska Górka"

Większość dokumentów, zdjęć, publikacji które tutaj udostępniam, możecie również oglądnąć na naszej wystawie przy ul. Przemysłowej 16, w jedym z dawnych budynków zakładu: https://www.odlewniakultury.pl/wystawastala ___ Kiedy przeglądam i archiwizuję przekazywane naszej fundacji dokumenty związane z Odlewnią Żeliwa "Węgierska Górka" i jej pracownikami, często natrafiam np. na takie ciekawostki. Wcześniej pokazywałam Wam np. MAŁE LOTKI (kto jeszcze nie widział - odsyłam tutaj), a dziś, niewypełniona KARTA URLOPOWA z lat 80-tych.


KARTA URLOPOWA (lata 80-te) - Odlewnia Żeliwa "Węgierska Górka"

Czym jest karta urlopowa i po co się ją wypełnia? Kartę urlopową wypełnia się z kilku powodów: - umożliwia pracodawcy śledzenie obecności pracowników oraz zarządzanie urlopami i czasem pracy, - jest ważnym dokumentem do udokumentowania urlopu pracownika, co może być przydatne dla celów administracyjnych i prawnych, - pozwala pracownikowi na śledzenie wykorzystanego i pozostałego urlopu oraz planowanie przyszłych dni wolnych.


___

Jeśli podoba Ci się to co robię, możesz wesprzeć moją działalność i postawić wirtualną kawę: https://buycoffee.to/odlewniakultury

Comments


bottom of page