top of page

31.07.2021 | DZIEŃ OTWARTY

W tym dniu odbył się kolejny "dzień otwarty". Przybyliście tłumnie, choć obyło się bez korków! Bardzo się cieszę, że mogłam z każdym zamienić parę zdań, oprowadzić po odmienionej lekko Odlewni.

Kocham to miejsce. Doceniam kroczek każdego i ten wirtualny i ten w rzeczywistości w kierunku mojej firmy.

Rozwijam się, powoli.

Mijają już ponad dwa lata od kiedy prowadzę działalność gospodarczą i zdaję sobie sprawę z tego, że Odlewnia to nie tylko firma, to proces, który musi zadziałać, to coś więcej.

Po wielu przeciwnościach losu (niektórych nadal trwających) nie poddaję się! Dobrze, że mam wokół siebie wsparcie tak ogromne... nie potrafię podziękować za tyle dobrego, ani wyrazić tego odpowiednimi słowami.


Proszę o wsparcie, udostępnienia, polecenia i jeszcze więcej rzeczywistych odwiedzin, takich twarzą w twarz! Gdybyście nie zastali mnie w klubie to zadzwońcie: 789412058. Umówimy się na dogodny termin!


Zapraszam na ZWIEDZANIE WYSTAWY, WARSZTATY, WYDARZENIA, CZWARTKOWE FILMY (pierwszy czwartek każdego miesiąca), LEKCJE i wiele, wiele innych. Chciałabym, aby to miejsce stało się nie tylko NASZYM ale i WASZYM. Takim SWOIM.

___

Otworzyliśmy ogródeczek, który będzie otwarty jak tylko pogoda pozwoli.

Mamy kawę, herbatkę, piwo z Beskidzkiego Browaru Rzemieślniczego, oranżadę, wodę i jakieś drobne przekąski.


Więcej zdjęć z dnia otwartego w galerii lub: https://www.facebook.com/odlewniakultury


3 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page